
Multiplay units offer maximum play features within the available space spreading activities across different levels. They cater to a variety of age groups and abilities and encourage social interaction as the children explore all the play options available within the unit.
| Height: | 3.65m |
| Width: | 5.91m |
| Length: | 6.61m |
| Fall Zone Area: | 81.4m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 3.65m |
| Width: | 5.91m |
| Length: | 6.61m |
| Fall Zone Area: | 81.4m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 5.75m |
| Width: | 6.6m |
| Length: | 15.5m |
| Fall Zone Area: | 124.70m2 |
| Free Height of Fall: | 2.85m |
| Height: | 5.75m |
| Width: | 6.6m |
| Length: | 15.5m |
| Fall Zone Area: | 124.70m2 |
| Free Height of Fall: | 2.85m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 9.42m |
| Length: | 9.45m |
| Fall Zone Area: | 125m2 |
| Free Height of Fall: | 2.03m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 9.42m |
| Length: | 9.45m |
| Fall Zone Area: | 125m2 |
| Free Height of Fall: | 2.03m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 5m |
| Length: | 8.62m |
| Fall Zone Area: | 72m2 |
| Free Height of Fall: | 1.95m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 5m |
| Length: | 8.62m |
| Fall Zone Area: | 72m2 |
| Free Height of Fall: | 1.95m |
| Height: | 5.72m |
| Width: | 7.33m |
| Length: | 12.29m |
| Fall Zone Area: | 105m2 |
| Free Height of Fall: | 2.64m |
| Height: | 5.72m |
| Width: | 7.33m |
| Length: | 12.29m |
| Fall Zone Area: | 105m2 |
| Free Height of Fall: | 2.64m |
| Height: | 4.53m |
| Width: | 6.91m |
| Length: | 16.04m |
| Fall Zone Area: | 128m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 4.53m |
| Width: | 6.91m |
| Length: | 16.04m |
| Fall Zone Area: | 128m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.63m |
| Width: | 1.17m |
| Length: | 3.4m |
| Fall Zone Area: | 22.83m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 2.63m |
| Width: | 1.17m |
| Length: | 3.4m |
| Fall Zone Area: | 22.83m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 1.28m |
| Width: | 1.45m |
| Length: | 2.81m |
| Fall Zone Area: | 24m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.66m |
| Width: | 2.05m |
| Length: | 4.17m |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 4.2m |
| Width: | 3.99m |
| Length: | 10.09m |
| Height: | 4.65m |
| Width: | 7.90m |
| Length: | 5.00m |
| Fall Zone Area: | 70.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.20m |
| Height: | 4.65m |
| Width: | 7.90m |
| Length: | 5.00m |
| Fall Zone Area: | 70.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.20m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 2.90m |
| Length: | 4.10m |
| Fall Zone Area: | 47.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.15m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 2.90m |
| Length: | 4.10m |
| Fall Zone Area: | 47.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.15m |
| Height: | 2.90m |
| Width: | 4.80m |
| Length: | 3.50m |
| Fall Zone Area: | 42.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 2.90m |
| Width: | 4.80m |
| Length: | 3.50m |
| Fall Zone Area: | 42.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 2.55m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 2.35m |
| Fall Zone Area: | 32.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 2.55m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 2.35m |
| Fall Zone Area: | 32.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 2.65m |
| Width: | 3.00m |
| Length: | 4.25m |
| Fall Zone Area: | 34.3m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 2.65m |
| Width: | 3.00m |
| Length: | 4.25m |
| Fall Zone Area: | 34.3m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 4.50m |
| Width: | 2.25m |
| Length: | 4.65m |
| Fall Zone Area: | 33.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 4.50m |
| Width: | 2.25m |
| Length: | 4.65m |
| Fall Zone Area: | 33.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 4.50m |
| Width: | 4.60m |
| Length: | 7.90m |
| Fall Zone Area: | 57.0m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 4.50m |
| Width: | 4.60m |
| Length: | 7.90m |
| Fall Zone Area: | 57.0m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 5.10m |
| Width: | 3.75m |
| Length: | 7.70m |
| Fall Zone Area: | 55.4m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |
| Height: | 5.10m |
| Width: | 3.75m |
| Length: | 7.70m |
| Fall Zone Area: | 55.4m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |
| Height: | 5.10m |
| Width: | 4.60m |
| Length: | 8.55m |
| Fall Zone Area: | 67.0m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |
| Height: | 5.10m |
| Width: | 4.60m |
| Length: | 8.55m |
| Fall Zone Area: | 67.0m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |
| Height: | 5.10m |
| Width: | 7.35m |
| Length: | 8.85m |
| Fall Zone Area: | 93.0m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |
| Height: | 5.10m |
| Width: | 7.35m |
| Length: | 8.85m |
| Fall Zone Area: | 93.0m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |
| Height: | 5.1m |
| Width: | 7.35m |
| Length: | 9.35m |
| Fall Zone Area: | 98.0m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |
| Height: | 5.1m |
| Width: | 7.35m |
| Length: | 9.35m |
| Fall Zone Area: | 98.0m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |