
Multiplay units offer maximum play features within the available space spreading activities across different levels. They cater to a variety of age groups and abilities and encourage social interaction as the children explore all the play options available within the unit.
| Height: | 4.24m |
| Width: | 3.72m |
| Length: | 8.17m |
| Height: | 2.38m |
| Width: | 1.9m |
| Length: | 3.02m |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 3.96m |
| Width: | 7.75m |
| Length: | 9.49m |
| Fall Zone Area: | 140m2 |
| Free Height of Fall: | 2.03m |
| Height: | 3.96m |
| Width: | 7.75m |
| Length: | 9.49m |
| Fall Zone Area: | 140m2 |
| Free Height of Fall: | 2.03m |
| Height: | 2.62m |
| Width: | 3.63m |
| Length: | 9.10m |
| Fall Zone Area: | 43.60m2 |
| Free Height of Fall: | 0.89m |
| Height: | 2.62m |
| Width: | 3.63m |
| Length: | 9.10m |
| Fall Zone Area: | 43.60m2 |
| Free Height of Fall: | 0.89m |
| Height: | 1.55m |
| Width: | 3.07m |
| Length: | 3.44m |
| Fall Zone Area: | 29m2 |
| Free Height of Fall: | 1.19m |
| Height: | 1.55m |
| Width: | 3.07m |
| Length: | 3.44m |
| Fall Zone Area: | 29m2 |
| Free Height of Fall: | 1.19m |
| Height: | 1.78m |
| Width: | 6.03m |
| Length: | 6.16m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 0.90m |
| Height: | 4.8m |
| Width: | 6.6m |
| Length: | 13.8m |
| Height: | 4.08m |
| Width: | 7.13m |
| Length: | 7.87m |
| Height: | 3.88m |
| Width: | 4.33m |
| Length: | 8.72m |
| Fall Zone Area: | 67m2 |
| Free Height of Fall: | 1.67m |
| Height: | 3.88m |
| Width: | 4.33m |
| Length: | 8.72m |
| Fall Zone Area: | 67m2 |
| Free Height of Fall: | 1.67m |
| Height: | 3.68m |
| Width: | 5.31m |
| Length: | 15.33m |
| Fall Zone Area: | 122m2 |
| Free Height of Fall: | 2.35m |
| Height: | 3.68m |
| Width: | 5.31m |
| Length: | 15.33m |
| Fall Zone Area: | 122m2 |
| Free Height of Fall: | 2.35m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.35m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.35m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 4.5m |
| Width: | 3.93m |
| Length: | 14m |
| Fall Zone Area: | 84m2 |
| Free Height of Fall: | 1.4m |
| Height: | 4.5m |
| Width: | 3.93m |
| Length: | 14m |
| Fall Zone Area: | 84m2 |
| Free Height of Fall: | 1.4m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 6.04m |
| Length: | 9.41m |
| Fall Zone Area: | 86m2 |
| Free Height of Fall: | 1.95m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 6.04m |
| Length: | 9.41m |
| Fall Zone Area: | 86m2 |
| Free Height of Fall: | 1.95m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 6.04m |
| Length: | 9.41m |
| Fall Zone Area: | 86m2 |
| Free Height of Fall: | 1.95m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 6.04m |
| Length: | 9.41m |
| Fall Zone Area: | 86m2 |
| Free Height of Fall: | 1.95m |
| Height: | 2.84m |
| Width: | 9.41m |
| Length: | 11.05m |
| Fall Zone Area: | 110m2 |
| Free Height of Fall: | 2.84m |
| Height: | 2.84m |
| Width: | 9.41m |
| Length: | 11.05m |
| Fall Zone Area: | 110m2 |
| Free Height of Fall: | 2.84m |
| Height: | 3.9m |
| Width: | 8.72m |
| Length: | 7.24m |
| Fall Zone Area: | 132.44m2 |
| Free Height of Fall: | 1.8m |
| Height: | 3.9m |
| Width: | 8.72m |
| Length: | 7.24m |
| Fall Zone Area: | 132.44m2 |
| Free Height of Fall: | 1.8m |
| Height: | 3.9m |
| Width: | 7.47m |
| Length: | 11.5m |
| Fall Zone Area: | 166m2 |
| Free Height of Fall: | 2.2m |
| Height: | 3.9m |
| Width: | 7.47m |
| Length: | 11.5m |
| Fall Zone Area: | 166m2 |
| Free Height of Fall: | 2.2m |