
Multiplay units offer maximum play features within the available space spreading activities across different levels. They cater to a variety of age groups and abilities and encourage social interaction as the children explore all the play options available within the unit.
| Height: | 3.6m |
| Width: | 5.94m |
| Length: | 6.89m |
| Fall Zone Area: | 94m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 3.6m |
| Width: | 5.994m |
| Length: | 8.26m |
| Fall Zone Area: | 115m2 |
| Free Height of Fall: | 2.0m |
| Height: | 3.6m |
| Width: | 5.994m |
| Length: | 8.26m |
| Fall Zone Area: | 115m2 |
| Free Height of Fall: | 2.0m |
| Height: | 2.99m |
| Width: | 6.47m |
| Length: | 7.14m |
| Fall Zone Area: | 107m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 2.99m |
| Width: | 6.47m |
| Length: | 7.14m |
| Fall Zone Area: | 107m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 3.03m |
| Width: | 4.86m |
| Length: | 8.95m |
| Fall Zone Area: | 107m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 3.03m |
| Width: | 4.86m |
| Length: | 8.95m |
| Fall Zone Area: | 107m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 2.99m |
| Width: | 5.89m |
| Length: | 9.88m |
| Fall Zone Area: | 75.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.99m |
| Width: | 5.89m |
| Length: | 9.88m |
| Fall Zone Area: | 75.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 3.28m |
| Width: | 6.56m |
| Length: | 5.08m |
| Fall Zone Area: | 75.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.10m |
| Height: | 3.28m |
| Width: | 6.56m |
| Length: | 5.08m |
| Fall Zone Area: | 75.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.10m |
| Height: | 2.99m |
| Width: | 4.32m |
| Length: | 8.04m |
| Fall Zone Area: | 59.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.99m |
| Width: | 4.32m |
| Length: | 8.04m |
| Fall Zone Area: | 59.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 3.56m |
| Width: | 8.13m |
| Length: | 8.24m |
| Fall Zone Area: | 94.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 3.56m |
| Width: | 8.13m |
| Length: | 8.24m |
| Fall Zone Area: | 94.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 3.20m |
| Width: | 9.48m |
| Length: | 10.16m |
| Fall Zone Area: | 115m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 3.20m |
| Width: | 9.48m |
| Length: | 10.16m |
| Fall Zone Area: | 115m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.99m |
| Width: | 11.22m |
| Length: | 12.93m |
| Fall Zone Area: | 150m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.99m |
| Width: | 11.22m |
| Length: | 12.93m |
| Fall Zone Area: | 150m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.66m |
| Width: | 1.91m |
| Length: | 3.28m |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 1.34m |
| Length: | 2.53m |
| Fall Zone Area: | 19m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 1.34m |
| Length: | 2.53m |
| Fall Zone Area: | 19m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.57m |
| Width: | 1.55m |
| Length: | 2.3m |
| Fall Zone Area: | 19m2 |
| Free Height of Fall: | 0.69m |
| Height: | 1.57m |
| Width: | 1.55m |
| Length: | 2.3m |
| Fall Zone Area: | 19m2 |
| Free Height of Fall: | 0.69m |
| Height: | 1.57m |
| Width: | 3.14m |
| Length: | 3.33m |
| Fall Zone Area: | 28m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.57m |
| Width: | 3.14m |
| Length: | 3.33m |
| Fall Zone Area: | 28m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 2.29m |
| Length: | 2.59m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 2.29m |
| Length: | 2.59m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 2.7m |
| Length: | 2.98m |
| Fall Zone Area: | 24m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 2.7m |
| Length: | 2.98m |
| Fall Zone Area: | 24m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 3.77m |
| Length: | 5.42m |
| Fall Zone Area: | 36m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 3.77m |
| Length: | 5.42m |
| Fall Zone Area: | 36m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.7m |
| Width: | 2.23m |
| Length: | 3.06m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 0.7m |
| Height: | 1.7m |
| Width: | 2.23m |
| Length: | 3.06m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 0.7m |
| Height: | 5.86m |
| Width: | 7.92m |
| Length: | 5.59m |
| Fall Zone Area: | 66m2 |
| Free Height of Fall: | 1.8m |
| Height: | 4.3m |
| Width: | 4.9m |
| Length: | 7.2m |
| Fall Zone Area: | 60m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |
| Height: | 4.3m |
| Width: | 4.9m |
| Length: | 7.2m |
| Fall Zone Area: | 60m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |
| Height: | 3.65m |
| Width: | 3.8m |
| Length: | 5.85m |
| Fall Zone Area: | 44m2 |
| Free Height of Fall: | 1.1m |
| Height: | 3.65m |
| Width: | 3.8m |
| Length: | 5.85m |
| Fall Zone Area: | 44m2 |
| Free Height of Fall: | 1.1m |
| Height: | 2.24m |
| Width: | 1.32m |
| Length: | 4.13m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |