
Multiplay units offer maximum play features within the available space spreading activities across different levels. They cater to a variety of age groups and abilities and encourage social interaction as the children explore all the play options available within the unit.
| Height: | 3.00m |
| Width: | 2.75m |
| Length: | 2.8m |
| Fall Zone Area: | 25.2m2 |
| Free Height of Fall: | 1.00m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 2.75m |
| Length: | 2.8m |
| Fall Zone Area: | 25.2m2 |
| Free Height of Fall: | 1.00m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 4.2m |
| Fall Zone Area: | 32.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.00m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 4.2m |
| Fall Zone Area: | 32.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.00m |
| Height: | 1.35m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 20.2m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 1.35m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 20.2m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 1.6m |
| Width: | 2.95m |
| Length: | 2.7m |
| Fall Zone Area: | 27.0m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 1.6m |
| Width: | 2.95m |
| Length: | 2.7m |
| Fall Zone Area: | 27.0m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 2.05m |
| Length: | 5.9m |
| Fall Zone Area: | 44.3m2 |
| Free Height of Fall: | 1.25m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 2.05m |
| Length: | 5.9m |
| Fall Zone Area: | 44.3m2 |
| Free Height of Fall: | 1.25m |
| Height: | 1.75m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.95m |
| Fall Zone Area: | 24.8m2 |
| Free Height of Fall: | 0.8m |
| Height: | 1.75m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.95m |
| Fall Zone Area: | 24.8m2 |
| Free Height of Fall: | 0.8m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 1.7m |
| Length: | 2.95m |
| Fall Zone Area: | 22.3m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 1.7m |
| Length: | 2.95m |
| Fall Zone Area: | 22.3m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 1.97m |
| Width: | 2.92m |
| Length: | 6.08m |
| Fall Zone Area: | 42m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.79m |
| Width: | 2.71m |
| Length: | 8.39m |
| Fall Zone Area: | 55m2 |
| Free Height of Fall: | 1.39m |
| Height: | 2.79m |
| Width: | 2.71m |
| Length: | 8.39m |
| Fall Zone Area: | 55m2 |
| Free Height of Fall: | 1.39m |
| Height: | 4.8m |
| Width: | 2.98m |
| Length: | 8.45m |
| Fall Zone Area: | 51.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.69m |
| Height: | 4.8m |
| Width: | 2.98m |
| Length: | 8.45m |
| Fall Zone Area: | 51.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.69m |
| Height: | 6.4m |
| Width: | 10.11m |
| Length: | 5.74m |
| Fall Zone Area: | 80.5m2 |
| Free Height of Fall: | 1.8m |
| Height: | 6.4m |
| Width: | 10.11m |
| Length: | 5.74m |
| Fall Zone Area: | 80.5m2 |
| Free Height of Fall: | 1.8m |
| Height: | 6.4m |
| Width: | 12.55m |
| Length: | 5.74m |
| Fall Zone Area: | 96m2 |
| Free Height of Fall: | 1.8m |
| Height: | 6.4m |
| Width: | 12.55m |
| Length: | 5.74m |
| Fall Zone Area: | 96m2 |
| Free Height of Fall: | 1.8m |
| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 6.79m |
| Fall Zone Area: | 38m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 6.79m |
| Fall Zone Area: | 38m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 3.07m |
| Width: | 5.02m |
| Length: | 7.57m |
| Fall Zone Area: | 59m2 |
| Free Height of Fall: | 1.39m |
| Height: | 3.07m |
| Width: | 5.02m |
| Length: | 7.57m |
| Fall Zone Area: | 59m2 |
| Free Height of Fall: | 1.39m |
| Height: | 3.75m |
| Width: | 5.0m |
| Length: | 11.9m |
| Fall Zone Area: | 91.7m2 |
| Free Height of Fall: | 2.85m |
| Height: | 3.75m |
| Width: | 5.0m |
| Length: | 11.9m |
| Fall Zone Area: | 91.7m2 |
| Free Height of Fall: | 2.85m |
| Height: | 2.32m |
| Width: | 444m |
| Length: | 445m |
| Fall Zone Area: | 42.25m2 |
| Free Height of Fall: | 0.59m |
| Height: | 2.32m |
| Width: | 444m |
| Length: | 445m |
| Fall Zone Area: | 42.25m2 |
| Free Height of Fall: | 0.59m |
| Height: | 5.50m |
| Width: | 3.60m |
| Length: | 11.20m |
| Fall Zone Area: | 103.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.30m |
| Height: | 5.50m |
| Width: | 3.60m |
| Length: | 11.20m |
| Fall Zone Area: | 103.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.30m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 3.00m |
| Length: | 5.80m |
| Fall Zone Area: | 54.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.30m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 3.00m |
| Length: | 5.80m |
| Fall Zone Area: | 54.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.30m |
| Height: | 3.70m |
| Width: | 3.95m |
| Length: | 8.60m |
| Fall Zone Area: | 84.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 3.70m |
| Width: | 3.95m |
| Length: | 8.60m |
| Fall Zone Area: | 84.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 4.10m |
| Length: | 13.00m |
| Fall Zone Area: | 119.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 4.10m |
| Length: | 13.00m |
| Fall Zone Area: | 119.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 6.40m |
| Width: | 6.65m |
| Length: | 8.95m |
| Fall Zone Area: | 120.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.25m |
| Height: | 6.40m |
| Width: | 6.65m |
| Length: | 8.95m |
| Fall Zone Area: | 120.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.25m |