
Multiplay units offer maximum play features within the available space spreading activities across different levels. They cater to a variety of age groups and abilities and encourage social interaction as the children explore all the play options available within the unit.
| Height: | 3.18m |
| Width: | 6.03m |
| Length: | 7.67m |
| Fall Zone Area: | 74m2 |
| Free Height of Fall: | 4.3m |
| Height: | 3.18m |
| Width: | 6.03m |
| Length: | 7.67m |
| Fall Zone Area: | 74m2 |
| Free Height of Fall: | 4.3m |
| Height: | 3.18m |
| Width: | 6.03m |
| Length: | 7.53m |
| Fall Zone Area: | 54m2 |
| Free Height of Fall: | 2.3m |
| Height: | 3.18m |
| Width: | 6.03m |
| Length: | 7.53m |
| Fall Zone Area: | 54m2 |
| Free Height of Fall: | 2.3m |
| Height: | 3.18m |
| Width: | 2.8m |
| Length: | 7.24m |
| Fall Zone Area: | 54m2 |
| Free Height of Fall: | 2.29m |
| Height: | 3.18m |
| Width: | 2.8m |
| Length: | 7.24m |
| Fall Zone Area: | 54m2 |
| Free Height of Fall: | 2.29m |
| Height: | 3.51m |
| Width: | 5.25m |
| Length: | 5.95m |
| Fall Zone Area: | 48m2 |
| Free Height of Fall: | -0.5m |
| Height: | 3.51m |
| Width: | 5.25m |
| Length: | 5.95m |
| Fall Zone Area: | 48m2 |
| Free Height of Fall: | -0.5m |
| Height: | 3.21m |
| Width: | 2.74m |
| Length: | 4.31m |
| Fall Zone Area: | 32m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |
| Height: | 3.21m |
| Width: | 2.74m |
| Length: | 4.31m |
| Fall Zone Area: | 32m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |
| Height: | 2.66m |
| Width: | 2.68m |
| Length: | 4.14m |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 3.02m |
| Width: | 1.88m |
| Length: | 3.93m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 4.11m |
| Height: | 3.02m |
| Width: | 1.88m |
| Length: | 3.93m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 4.11m |
| Height: | 2.6m |
| Width: | 1.96m |
| Length: | 3.25m |
| Fall Zone Area: | 24m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.6m |
| Width: | 1.96m |
| Length: | 3.25m |
| Fall Zone Area: | 24m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 3.16m |
| Width: | 2.19m |
| Length: | 3.31m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.16m |
| Width: | 2.19m |
| Length: | 3.31m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.75m |
| Width: | 7.1m |
| Length: | 7.44m |
| Height: | 4.61m |
| Width: | 6.37m |
| Length: | 13.65m |
| Height: | 3.75m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 5.1m |
| Height: | 4.82m |
| Width: | 4.23m |
| Length: | 5.28m |
| Fall Zone Area: | 64m2 |
| Free Height of Fall: | 1.84m |
| Height: | 4.82m |
| Width: | 4.23m |
| Length: | 5.28m |
| Fall Zone Area: | 64m2 |
| Free Height of Fall: | 1.84m |
| Height: | 4.9m |
| Width: | 7.41m |
| Length: | 6.7m |
| Fall Zone Area: | 64.5m2 |
| Free Height of Fall: | 191m |
| Height: | 4.9m |
| Width: | 7.41m |
| Length: | 6.7m |
| Fall Zone Area: | 64.5m2 |
| Free Height of Fall: | 191m |
| Height: | 4.92m |
| Width: | 6.1m |
| Length: | 9.3m |
| Height: | 1.56m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 7.01m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.56m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 7.01m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 5.70m |
| Width: | 5.55m |
| Length: | 9.90m |
| Fall Zone Area: | 75.8m2 |
| Free Height of Fall: | 2.50m |
| Height: | 5.70m |
| Width: | 5.55m |
| Length: | 9.90m |
| Fall Zone Area: | 75.8m2 |
| Free Height of Fall: | 2.50m |
| Height: | 2.89m |
| Width: | 3.2m |
| Length: | 5.08m |
| Fall Zone Area: | 40m2 |
| Free Height of Fall: | 1.26m |
| Height: | 2.89m |
| Width: | 3.2m |
| Length: | 5.08m |
| Fall Zone Area: | 40m2 |
| Free Height of Fall: | 1.26m |
| Height: | 2.38m |
| Width: | 2.46m |
| Length: | 3.88m |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 3.38m |
| Length: | 6.61m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 3.38m |
| Length: | 6.61m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 2.83m |
| Width: | 3.14m |
| Length: | 5.03m |
| Free Height of Fall: | 1.11m |