
Multiplay units offer maximum play features within the available space spreading activities across different levels. They cater to a variety of age groups and abilities and encourage social interaction as the children explore all the play options available within the unit.
| Height: | 5.88m |
| Width: | 11.51m |
| Length: | 15.87m |
| Fall Zone Area: | 188.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.7m |
| Height: | 5.88m |
| Width: | 11.51m |
| Length: | 15.87m |
| Fall Zone Area: | 188.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.7m |
| Height: | 5.88m |
| Width: | 8.06m |
| Length: | 15m |
| Fall Zone Area: | 147.8m2 |
| Free Height of Fall: | 2.7m |
| Height: | 5.88m |
| Width: | 8.87m |
| Length: | 13.47m |
| Fall Zone Area: | 118.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.7m |
| Height: | 5.88m |
| Width: | 8.87m |
| Length: | 13.47m |
| Fall Zone Area: | 118.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.7m |
| Height: | 5.88m |
| Width: | 7.62m |
| Length: | 10.5m |
| Fall Zone Area: | 99m2 |
| Free Height of Fall: | 2.7m |
| Height: | 5.58m |
| Width: | 6.83m |
| Length: | 8.72m |
| Fall Zone Area: | 78.1m2 |
| Free Height of Fall: | 2.4m |
| Height: | 4.79m |
| Width: | 7.98m |
| Length: | 5.95m |
| Fall Zone Area: | 67m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 3.32m |
| Width: | 2.76m |
| Length: | 3.47m |
| Fall Zone Area: | 28.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.2m |
| Height: | 3.32m |
| Width: | 2.76m |
| Length: | 3.47m |
| Fall Zone Area: | 28.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.2m |
| Height: | 3.02m |
| Width: | 3.41m |
| Length: | 3.27m |
| Fall Zone Area: | 30.3m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 3.02m |
| Width: | 3.41m |
| Length: | 3.27m |
| Fall Zone Area: | 30.3m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 3.66m |
| Width: | 2.63m |
| Length: | 5.16m |
| Fall Zone Area: | 33.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 3.66m |
| Width: | 2.63m |
| Length: | 5.16m |
| Fall Zone Area: | 33.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 4.29m |
| Width: | 5.22m |
| Length: | 4.78m |
| Fall Zone Area: | 45m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 4.29m |
| Width: | 5.22m |
| Length: | 4.78m |
| Fall Zone Area: | 45m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 3.62m |
| Width: | 3.7m |
| Length: | 4.29m |
| Fall Zone Area: | 39m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 3.62m |
| Width: | 3.7m |
| Length: | 4.29m |
| Fall Zone Area: | 39m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 4.22m |
| Width: | 3.73m |
| Length: | 7.75m |
| Fall Zone Area: | 51.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 4.22m |
| Width: | 3.73m |
| Length: | 7.75m |
| Fall Zone Area: | 51.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 3.7m |
| Width: | 3.7m |
| Length: | 6.41m |
| Fall Zone Area: | 46.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.32m |
| Height: | 3.7m |
| Width: | 3.7m |
| Length: | 6.41m |
| Fall Zone Area: | 46.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.32m |
| Height: | 4.22m |
| Width: | 5.88m |
| Length: | 6.68m |
| Fall Zone Area: | 61.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 4.22m |
| Width: | 5.88m |
| Length: | 6.68m |
| Fall Zone Area: | 61.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 3.32m |
| Width: | 5.11m |
| Length: | 5.41m |
| Fall Zone Area: | 47.8m2 |
| Free Height of Fall: | 1.2m |
| Height: | 3.32m |
| Width: | 5.11m |
| Length: | 5.41m |
| Fall Zone Area: | 47.8m2 |
| Free Height of Fall: | 1.2m |
| Height: | 4.22m |
| Width: | 3.94m |
| Length: | 6.72m |
| Fall Zone Area: | 54.3m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 4.22m |
| Width: | 3.94m |
| Length: | 6.72m |
| Fall Zone Area: | 54.3m2 |
| Free Height of Fall: | 2.1m |
| Height: | 3.66m |
| Width: | 4.29m |
| Length: | 7.69m |
| Fall Zone Area: | 55.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 3.66m |
| Width: | 4.29m |
| Length: | 7.69m |
| Fall Zone Area: | 55.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 4.22m |
| Width: | 8.67m |
| Length: | 10.26m |
| Fall Zone Area: | 88m2 |
| Free Height of Fall: | 2.32m |
| Height: | 4.22m |
| Width: | 8.67m |
| Length: | 10.26m |
| Fall Zone Area: | 88m2 |
| Free Height of Fall: | 2.32m |
| Height: | 3.85m |
| Width: | 5.82m |
| Length: | 6.12m |
| Fall Zone Area: | 72m2 |
| Free Height of Fall: | 1.8m |
| Height: | 3.85m |
| Width: | 5.82m |
| Length: | 6.12m |
| Fall Zone Area: | 72m2 |
| Free Height of Fall: | 1.8m |
| Height: | 2.6m |
| Width: | 4.08m |
| Length: | 8.15m |
| Fall Zone Area: | 80.87m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 2.6m |
| Width: | 4.08m |
| Length: | 8.15m |
| Fall Zone Area: | 80.87m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |