
Multiplay units offer maximum play features within the available space spreading activities across different levels. They cater to a variety of age groups and abilities and encourage social interaction as the children explore all the play options available within the unit.
| Height: | 3.25m |
| Width: | 6.98m |
| Length: | 8.67m |
| Fall Zone Area: | 124m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 3.25m |
| Width: | 6.98m |
| Length: | 8.67m |
| Fall Zone Area: | 124m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 2.56m |
| Width: | 2.67m |
| Length: | 4.98m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.56m |
| Width: | 2.67m |
| Length: | 4.98m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.56m |
| Width: | 2.97m |
| Length: | 5.69m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 1.05m |
| Height: | 2.56m |
| Width: | 2.97m |
| Length: | 5.69m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 1.05m |
| Height: | 2.84m |
| Width: | 2.33m |
| Length: | 3.91m |
| Fall Zone Area: | 23m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.84m |
| Width: | 2.33m |
| Length: | 3.91m |
| Fall Zone Area: | 23m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.84m |
| Width: | 3.2m |
| Length: | 4.48m |
| Fall Zone Area: | 31m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.84m |
| Width: | 3.2m |
| Length: | 4.48m |
| Fall Zone Area: | 31m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.26m |
| Width: | 1.77m |
| Length: | 2.84m |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.54m |
| Width: | 1.86m |
| Length: | 3.24m |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.63m |
| Width: | 3.28m |
| Length: | 4.42m |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.92m |
| Width: | 4.54m |
| Length: | 5.18m |
| Free Height of Fall: | 1.4m |
| Height: | 3.04m |
| Width: | 3.27m |
| Length: | 4.67m |
| Free Height of Fall: | 1.75m |
| Height: | 3.04m |
| Width: | 4.76m |
| Length: | 5.76m |
| Free Height of Fall: | 1.75m |
| Height: | 2.7m |
| Width: | 10.18m |
| Length: | 11.93m |
| Fall Zone Area: | 128m2 |
| Free Height of Fall: | 1.18m |
| Height: | 2.7m |
| Width: | 10.18m |
| Length: | 11.93m |
| Fall Zone Area: | 128m2 |
| Free Height of Fall: | 1.18m |
| Height: | 5.32m |
| Width: | 3.12m |
| Length: | 5.25m |
| Fall Zone Area: | 39m2 |
| Free Height of Fall: | 1.7m |
| Height: | 5.32m |
| Width: | 3.12m |
| Length: | 5.25m |
| Fall Zone Area: | 39m2 |
| Free Height of Fall: | 1.7m |
| Height: | 2.83m |
| Width: | 1.64m |
| Length: | 5.03m |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 2.83m |
| Width: | 1.64m |
| Length: | 5.03m |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 8.45m |
| Width: | 9.48m |
| Length: | 18.92m |
| Fall Zone Area: | 179m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 8.45m |
| Width: | 9.48m |
| Length: | 18.92m |
| Fall Zone Area: | 179m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 2.81m |
| Width: | 4.45m |
| Length: | 2.56m |
| Fall Zone Area: | 34.09m2 |
| Free Height of Fall: | 0.90m |
| Height: | 2.81m |
| Width: | 4.45m |
| Length: | 2.56m |
| Fall Zone Area: | 34.09m2 |
| Free Height of Fall: | 0.90m |