| Height: | 2.91m |
| Width: | 9.05m |
| Length: | 3.56m |
| Fall Zone Area: | 71m2 |
| Free Height of Fall: | 2.59m |
| Height: | 2.91m |
| Width: | 9.05m |
| Length: | 3.56m |
| Fall Zone Area: | 71m2 |
| Free Height of Fall: | 2.59m |
| Height: | 3.18m |
| Width: | 2.8m |
| Length: | 7.24m |
| Fall Zone Area: | 54m2 |
| Free Height of Fall: | 2.29m |
| Height: | 3.18m |
| Width: | 2.8m |
| Length: | 7.24m |
| Fall Zone Area: | 54m2 |
| Free Height of Fall: | 2.29m |
| Height: | 3.18m |
| Width: | 6.03m |
| Length: | 7.53m |
| Fall Zone Area: | 54m2 |
| Free Height of Fall: | 2.3m |
| Height: | 3.18m |
| Width: | 6.03m |
| Length: | 7.53m |
| Fall Zone Area: | 54m2 |
| Free Height of Fall: | 2.3m |