| Height: | 4.30m |
| Width: | 6.65m |
| Length: | 9.25m |
| Fall Zone Area: | 151.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.80m |
| Height: | 4.30m |
| Width: | 6.65m |
| Length: | 9.25m |
| Fall Zone Area: | 151.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.80m |
| Height: | 2.90m |
| Width: | 4.80m |
| Length: | 3.50m |
| Fall Zone Area: | 42.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 2.90m |
| Width: | 4.80m |
| Length: | 3.50m |
| Fall Zone Area: | 42.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 3.25m |
| Width: | 3.80m |
| Length: | 5.85m |
| Fall Zone Area: | 45.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.45m |
| Height: | 3.25m |
| Width: | 3.80m |
| Length: | 5.85m |
| Fall Zone Area: | 45.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.45m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 4.10m |
| Length: | 13.00m |
| Fall Zone Area: | 119.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 4.10m |
| Length: | 13.00m |
| Fall Zone Area: | 119.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
