| Height: | 2.48m |
| Width: | 2.38m |
| Length: | 3.89m |
| Fall Zone Area: | 23.8m2 |
| Free Height of Fall: | 1.34m |
| Height: | 2.48m |
| Width: | 2.38m |
| Length: | 3.89m |
| Fall Zone Area: | 23.8m2 |
| Free Height of Fall: | 1.34m |
| Height: | 2.22m |
| Width: | 1.9m |
| Length: | 6.1m |
| Fall Zone Area: | 49.24m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.22m |
| Width: | 1.9m |
| Length: | 6.1m |
| Fall Zone Area: | 49.24m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.44m |
| Width: | 1.85m |
| Length: | 3.85m |
| Fall Zone Area: | 24m2 |
| Free Height of Fall: | 1.28m |
| Height: | 2.44m |
| Width: | 1.85m |
| Length: | 3.85m |
| Fall Zone Area: | 24m2 |
| Free Height of Fall: | 1.28m |
| Height: | 2.28m |
| Width: | 11.59m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 95.03m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.28m |
| Width: | 11.59m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 95.03m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |

