| Height: | 2.1m |
| Width: | 8.0m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 65.6m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.1m |
| Width: | 8.0m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 65.6m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.51m |
| Width: | 1.97m |
| Length: | 3.45m |
| Fall Zone Area: | 24m2 |
| Free Height of Fall: | 1.32m |
| Height: | 2.51m |
| Width: | 1.97m |
| Length: | 3.45m |
| Fall Zone Area: | 24m2 |
| Free Height of Fall: | 1.32m |
| Height: | 3.10m |
| Width: | 0.80m |
| Length: | 2.20m |
| Fall Zone Area: | 25.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.30m |
| Height: | 3.10m |
| Width: | 0.80m |
| Length: | 2.20m |
| Fall Zone Area: | 25.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.30m |
| Height: | 2.2m |
| Width: | 1.9m |
| Length: | 6.1m |
| Fall Zone Area: | 51.58m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.2m |
| Width: | 1.9m |
| Length: | 6.1m |
| Fall Zone Area: | 51.58m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
