| Height: | 2.65m |
| Width: | 2.97m |
| Length: | 6.31m |
| Fall Zone Area: | 17.3m2 |
| Free Height of Fall: | 1.51m |
| Height: | 2.65m |
| Width: | 2.97m |
| Length: | 6.31m |
| Fall Zone Area: | 17.3m2 |
| Free Height of Fall: | 1.51m |
| Height: | 2.44m |
| Width: | 1.85m |
| Length: | 2.89m |
| Fall Zone Area: | 18m2 |
| Free Height of Fall: | 1.33m |
| Height: | 2.44m |
| Width: | 1.85m |
| Length: | 2.89m |
| Fall Zone Area: | 18m2 |
| Free Height of Fall: | 1.33m |
| Height: | 2.1m |
| Width: | 8.0m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 65.6m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.1m |
| Width: | 8.0m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 65.6m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.1m |
| Width: | 8.0m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 65.6m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 2.1m |
| Width: | 8.0m |
| Length: | 2.4m |
| Fall Zone Area: | 65.6m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |

