| Height: | 1.7m |
| Width: | 1.53m |
| Length: | 1.36m |
| Fall Zone Area: | 18m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 3.22m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 4m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 1.46m |
| Height: | 3.22m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 4m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 1.46m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.25m |
| Width: | 3.80m |
| Length: | 5.85m |
| Fall Zone Area: | 45.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.45m |
| Height: | 3.25m |
| Width: | 3.80m |
| Length: | 5.85m |
| Fall Zone Area: | 45.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.45m |
| Height: | 9.20m |
| Width: | 10.15m |
| Length: | 10.20m |
| Fall Zone Area: | 135.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 9.20m |
| Width: | 10.15m |
| Length: | 10.20m |
| Fall Zone Area: | 135.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 4.50m |
| Width: | 2.25m |
| Length: | 4.65m |
| Fall Zone Area: | 33.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 4.50m |
| Width: | 2.25m |
| Length: | 4.65m |
| Fall Zone Area: | 33.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 4.10m |
| Length: | 13.00m |
| Fall Zone Area: | 119.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 4.10m |
| Length: | 13.00m |
| Fall Zone Area: | 119.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |