| Height: | 3.66m |
| Width: | 2.63m |
| Length: | 5.16m |
| Fall Zone Area: | 33.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 3.66m |
| Width: | 2.63m |
| Length: | 5.16m |
| Fall Zone Area: | 33.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 3.62m |
| Width: | 3.7m |
| Length: | 4.29m |
| Fall Zone Area: | 39m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 3.62m |
| Width: | 3.7m |
| Length: | 4.29m |
| Fall Zone Area: | 39m2 |
| Free Height of Fall: | 1.5m |
| Height: | 3.7m |
| Width: | 3.7m |
| Length: | 6.41m |
| Fall Zone Area: | 46.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.32m |
| Height: | 3.7m |
| Width: | 3.7m |
| Length: | 6.41m |
| Fall Zone Area: | 46.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.32m |