| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.44m |
| Length: | 2.44m |
| Fall Zone Area: | 20m2 |
| Free Height of Fall: | 1.23m |
| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.44m |
| Length: | 2.44m |
| Fall Zone Area: | 20m2 |
| Free Height of Fall: | 1.23m |
| Height: | 2.69m |
| Width: | 3.62m |
| Length: | 2.62m |
| Fall Zone Area: | 37.68m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.69m |
| Width: | 5.25m |
| Length: | 3.17m |
| Fall Zone Area: | 54.33m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |