| Height: | 1.53m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 3.78m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 0.62m |
| Height: | 1.53m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 3.78m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 0.62m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 9.42m |
| Length: | 9.45m |
| Fall Zone Area: | 125m2 |
| Free Height of Fall: | 2.03m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 9.42m |
| Length: | 9.45m |
| Fall Zone Area: | 125m2 |
| Free Height of Fall: | 2.03m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |