| Height: | 0.75m |
| Width: | 0.4m |
| Length: | 0.75m |
| Fall Zone Area: | 7m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 0.9m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.5m |
| Fall Zone Area: | 42.12m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 0.9m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.5m |
| Fall Zone Area: | 42.12m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 0.95m |
| Width: | 1.50m |
| Length: | 1.50m |
| Fall Zone Area: | 25.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.55m |
| Height: | 0.83m |
| Width: | 0.91m |
| Length: | 1.05m |
| Fall Zone Area: | 10m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
