| Height: | 2.45m |
| Width: | 3m |
| Length: | 3m |
| Fall Zone Area: | 29m2 |
| Free Height of Fall: | 0.96m |
| Height: | 0.9m |
| Width: | 1.00m |
| Length: | 1.00m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 0.6m |
| Width: | 1.74m |
| Length: | 1.74m |
| Fall Zone Area: | 32.94m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 0.6m |
| Width: | 1.74m |
| Length: | 1.74m |
| Fall Zone Area: | 32.94m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 0.75m |
| Width: | 1.80m |
| Length: | 1.80m |
| Fall Zone Area: | 50.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.75m |
| Height: | 0.75m |
| Width: | 1.80m |
| Length: | 1.80m |
| Fall Zone Area: | 50.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.75m |
