| Height: | 0.75m |
| Width: | 1.80m |
| Length: | 1.80m |
| Fall Zone Area: | 50.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.75m |
| Height: | 0.75m |
| Width: | 1.80m |
| Length: | 1.80m |
| Fall Zone Area: | 50.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.75m |
| Height: | 0.9m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.5m |
| Fall Zone Area: | 42.12m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 0.9m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.5m |
| Fall Zone Area: | 42.12m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 1.62m |
| Width: | 0.34m |
| Length: | 2.8m |
| Fall Zone Area: | 52.41m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.62m |
| Width: | 0.34m |
| Length: | 2.8m |
| Fall Zone Area: | 52.41m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.35m |
| Width: | 0.28m |
| Length: | 0.55m |

