| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.07m |
| Width: | 5.02m |
| Length: | 7.57m |
| Fall Zone Area: | 59m2 |
| Free Height of Fall: | 1.39m |
| Height: | 3.07m |
| Width: | 5.02m |
| Length: | 7.57m |
| Fall Zone Area: | 59m2 |
| Free Height of Fall: | 1.39m |
| Height: | 2.56m |
| Width: | 1.8m |
| Length: | 3.23m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 0.60m |
| Height: | 2.56m |
| Width: | 1.8m |
| Length: | 3.23m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 0.60m |