| Height: | 1.94m |
| Width: | 8.46m |
| Length: | 3.17m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1.94m |
| Height: | 1.94m |
| Width: | 8.46m |
| Length: | 3.17m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1.94m |
| Height: | 2.91m |
| Width: | 9.05m |
| Length: | 3.56m |
| Fall Zone Area: | 71m2 |
| Free Height of Fall: | 2.59m |
| Height: | 2.91m |
| Width: | 9.05m |
| Length: | 3.56m |
| Fall Zone Area: | 71m2 |
| Free Height of Fall: | 2.59m |
| Height: | 2.76m |
| Width: | 4.39m |
| Length: | 3.73m |
| Fall Zone Area: | 39m2 |
| Free Height of Fall: | 2.25m |
| Height: | 2.76m |
| Width: | 4.39m |
| Length: | 3.73m |
| Fall Zone Area: | 39m2 |
| Free Height of Fall: | 2.25m |