| Height: | 2.80m |
| Width: | 5.35m |
| Length: | 6.15m |
| Fall Zone Area: | 90.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.60m |
| Height: | 2.80m |
| Width: | 5.35m |
| Length: | 6.15m |
| Fall Zone Area: | 90.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.60m |
| Height: | 6.35m |
| Width: | 12.20m |
| Length: | 14.10m |
| Fall Zone Area: | 324.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.85m |
| Height: | 6.35m |
| Width: | 12.20m |
| Length: | 14.10m |
| Fall Zone Area: | 324.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.85m |