| Height: | 5.50m |
| Width: | 3.60m |
| Length: | 11.20m |
| Fall Zone Area: | 103.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.30m |
| Height: | 5.50m |
| Width: | 3.60m |
| Length: | 11.20m |
| Fall Zone Area: | 103.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.30m |
| Height: | 4.60m |
| Width: | 2.50m |
| Length: | 2.45m |
| Height: | 3.05m |
| Width: | 1.35m |
| Length: | 1.40m |
| Height: | 5.00m |
| Width: | 8.90m |
| Length: | 10.95m |
| Fall Zone Area: | 123.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.20m |
| Height: | 5.00m |
| Width: | 8.90m |
| Length: | 10.95m |
| Fall Zone Area: | 123.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.20m |
