| Height: | 1.57m |
| Width: | 1.55m |
| Length: | 2.3m |
| Fall Zone Area: | 19m2 |
| Free Height of Fall: | 0.69m |
| Height: | 1.57m |
| Width: | 1.55m |
| Length: | 2.3m |
| Fall Zone Area: | 19m2 |
| Free Height of Fall: | 0.69m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 2.29m |
| Length: | 2.59m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.82m |
| Width: | 2.29m |
| Length: | 2.59m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.7m |
| Width: | 2.23m |
| Length: | 3.06m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 0.7m |
| Height: | 1.7m |
| Width: | 2.23m |
| Length: | 3.06m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 0.7m |