| Height: | 3.7m |
| Width: | 8.91m |
| Length: | 1.95m |
| Fall Zone Area: | 52m2 |
| Free Height of Fall: | 2.10m |
| Height: | 3.51m |
| Width: | 5.25m |
| Length: | 5.95m |
| Fall Zone Area: | 48m2 |
| Free Height of Fall: | -0.5m |
| Height: | 3.51m |
| Width: | 5.25m |
| Length: | 5.95m |
| Fall Zone Area: | 48m2 |
| Free Height of Fall: | -0.5m |
| Height: | 4.3m |
| Width: | 4.9m |
| Length: | 7.2m |
| Fall Zone Area: | 60m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |
| Height: | 4.3m |
| Width: | 4.9m |
| Length: | 7.2m |
| Fall Zone Area: | 60m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |