| Height: | 2.10m |
| Width: | 8.65m |
| Length: | 11.15m |
| Fall Zone Area: | 10.8m2 |
| Free Height of Fall: | 2.10m |
| Height: | 2.10m |
| Width: | 8.65m |
| Length: | 11.15m |
| Fall Zone Area: | 10.8m2 |
| Free Height of Fall: | 2.10m |
| Height: | 3.2m |
| Width: | 10.07m |
| Length: | 7.03m |
| Fall Zone Area: | 85.20m2 |
| Free Height of Fall: | 2.07m |
| Height: | 3.31m |
| Width: | 8.85m |
| Length: | 4.61m |
| Fall Zone Area: | 68.6m2 |
| Free Height of Fall: | 2.19m |
| Height: | 3.31m |
| Width: | 8.85m |
| Length: | 4.61m |
| Fall Zone Area: | 68.6m2 |
| Free Height of Fall: | 2.19m |