| Height: | 2.69m |
| Width: | 5.25m |
| Length: | 3.17m |
| Fall Zone Area: | 54.33m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.69m |
| Width: | 412m |
| Length: | 303m |
| Fall Zone Area: | 42.52m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.69m |
| Width: | 6.50m |
| Length: | 317m |
| Fall Zone Area: | 59.22m2 |
| Free Height of Fall: | 1.69m |