| Height: | 0.75m |
| Width: | 1.80m |
| Length: | 1.80m |
| Fall Zone Area: | 30.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.75m |
| Height: | 0.75m |
| Width: | 1.80m |
| Length: | 1.80m |
| Fall Zone Area: | 30.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.75m |
| Height: | 0.8m |
| Width: | 2.02m |
| Length: | 2.02m |
| Fall Zone Area: | 100m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 0.8m |
| Width: | 2.02m |
| Length: | 2.02m |
| Fall Zone Area: | 100m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.15m |
| Width: | 0.63m |
| Length: | 0.63m |
| Height: | 1.17m |
| Width: | 0.50m |
| Length: | 0.50m |
| Fall Zone Area: | 10m2 |
| Free Height of Fall: | 0.29m |
| Height: | 1.17m |
| Width: | 0.50m |
| Length: | 0.50m |
| Fall Zone Area: | 10m2 |
| Free Height of Fall: | 0.29m |

