| Height: | 1.75m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.95m |
| Fall Zone Area: | 24.8m2 |
| Free Height of Fall: | 0.8m |
| Height: | 1.75m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.95m |
| Fall Zone Area: | 24.8m2 |
| Free Height of Fall: | 0.8m |
| Height: | 4.50m |
| Width: | 2.25m |
| Length: | 4.65m |
| Fall Zone Area: | 33.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 4.50m |
| Width: | 2.25m |
| Length: | 4.65m |
| Fall Zone Area: | 33.2m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 3.70m |
| Width: | 3.95m |
| Length: | 8.60m |
| Fall Zone Area: | 84.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 3.70m |
| Width: | 3.95m |
| Length: | 8.60m |
| Fall Zone Area: | 84.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 2.55m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 2.35m |
| Fall Zone Area: | 32.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 2.55m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 2.35m |
| Fall Zone Area: | 32.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |

