| Height: | 1.25m |
| Width: | 1.01m |
| Length: | 2.76m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 0.35m |
| Height: | 1.25m |
| Width: | 1.01m |
| Length: | 2.76m |
| Fall Zone Area: | 22m2 |
| Free Height of Fall: | 0.35m |
| Height: | 1.56m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 7.01m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.56m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 7.01m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.62m |
| Width: | 1.55m |
| Length: | 8.22m |
| Fall Zone Area: | 50m2 |
| Free Height of Fall: | 1.36m |
