| Height: | 7.00m |
| Width: | 7.9m |
| Length: | 8.1m |
| Fall Zone Area: | 72m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 7.00m |
| Width: | 7.9m |
| Length: | 8.1m |
| Fall Zone Area: | 72m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 9.00m |
| Width: | 9.75m |
| Length: | 11.2m |
| Fall Zone Area: | 101m2 |
| Free Height of Fall: | 2.55m |
| Height: | 9.00m |
| Width: | 9.75m |
| Length: | 11.2m |
| Fall Zone Area: | 101m2 |
| Free Height of Fall: | 2.55m |
| Height: | 7.6m |
| Width: | 10.7m |
| Length: | 11.6m |
| Fall Zone Area: | 131.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.2m |
| Height: | 7.6m |
| Width: | 10.7m |
| Length: | 11.6m |
| Fall Zone Area: | 131.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.2m |
| Height: | 9.20m |
| Width: | 6.30m |
| Length: | 10.25m |
| Fall Zone Area: | 135.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 9.20m |
| Width: | 6.30m |
| Length: | 10.25m |
| Fall Zone Area: | 135.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |


