| Height: | 2.3m |
| Width: | 3.96m |
| Length: | 3.62m |
| Fall Zone Area: | 35.3m2 |
| Free Height of Fall: | 2.3m |
| Height: | 318m |
| Width: | 774m |
| Length: | 508m |
| Fall Zone Area: | 73.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.80m |
| Height: | 3.37m |
| Width: | 5.74m |
| Length: | 2.81m |
| Fall Zone Area: | 37.6m2 |
| Free Height of Fall: | 1.45m |