| Height: | 1.78m |
| Width: | 2.66m |
| Length: | 3.03m |
| Fall Zone Area: | 37.14m2 |
| Height: | 2.44m |
| Width: | 3.24m |
| Length: | 6.23m |
| Fall Zone Area: | 50m2 |
| Free Height of Fall: | 2.0m |
| Height: | 2.44m |
| Width: | 3.24m |
| Length: | 6.23m |
| Fall Zone Area: | 50m2 |
| Free Height of Fall: | 2.0m |
| Height: | 0.6m |
| Width: | 1.74m |
| Length: | 1.74m |
| Fall Zone Area: | 32.94m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 0.6m |
| Width: | 1.74m |
| Length: | 1.74m |
| Fall Zone Area: | 32.94m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 1.2m |
| Width: | 1.22m |
| Length: | 1.22m |
| Fall Zone Area: | 17.8m2 |
| Free Height of Fall: | 0.94m |
