| Height: | 9.00m |
| Width: | 12.00m |
| Length: | 15.00m |
| Fall Zone Area: | 134m2 |
| Free Height of Fall: | 2.5m |
| Height: | 9.00m |
| Width: | 12.00m |
| Length: | 15.00m |
| Fall Zone Area: | 134m2 |
| Free Height of Fall: | 2.5m |
| Height: | 9.2m |
| Width: | 22.85m |
| Length: | 30.2m |
| Fall Zone Area: | 443.6m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |
| Height: | 9.2m |
| Width: | 22.85m |
| Length: | 30.2m |
| Fall Zone Area: | 443.6m2 |
| Free Height of Fall: | 3.00m |
| Height: | 8.55m |
| Width: | 6.50m |
| Length: | 14.20m |
| Fall Zone Area: | 180.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.85m |
| Height: | 8.55m |
| Width: | 6.50m |
| Length: | 14.20m |
| Fall Zone Area: | 180.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.85m |
| Height: | 11.00m |
| Width: | 8.00m |
| Length: | 11.3m |
| Fall Zone Area: | 96m2 |
| Free Height of Fall: | 1.7m |
| Height: | 11.00m |
| Width: | 8.00m |
| Length: | 11.3m |
| Fall Zone Area: | 96m2 |
| Free Height of Fall: | 1.7m |
