| Height: | 7.00m |
| Width: | 7.9m |
| Length: | 8.1m |
| Fall Zone Area: | 72m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 7.00m |
| Width: | 7.9m |
| Length: | 8.1m |
| Fall Zone Area: | 72m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 8.55m |
| Width: | 6.50m |
| Length: | 14.20m |
| Fall Zone Area: | 180.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.85m |
| Height: | 8.55m |
| Width: | 6.50m |
| Length: | 14.20m |
| Fall Zone Area: | 180.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.85m |
| Height: | 9.00m |
| Width: | 12.00m |
| Length: | 15.00m |
| Fall Zone Area: | 134m2 |
| Free Height of Fall: | 2.5m |
| Height: | 9.00m |
| Width: | 12.00m |
| Length: | 15.00m |
| Fall Zone Area: | 134m2 |
| Free Height of Fall: | 2.5m |
| Height: | 6.63m |
| Width: | 7.04m |
| Length: | 11.64m |
| Fall Zone Area: | 51m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 6.63m |
| Width: | 7.04m |
| Length: | 11.64m |
| Fall Zone Area: | 51m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
