| Height: | 2.69m |
| Width: | 3.62m |
| Length: | 2.62m |
| Fall Zone Area: | 37.68m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.69m |
| Width: | 6.50m |
| Length: | 3.17m |
| Fall Zone Area: | 59.22m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 2.69m |
| Width: | 3.62m |
| Length: | 2.62m |
| Fall Zone Area: | 37.68m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 5.74m |
| Width: | 539m |
| Length: | 6.88m |
| Fall Zone Area: | 60.8m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 5.74m |
| Width: | 539m |
| Length: | 6.88m |
| Fall Zone Area: | 60.8m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
