| Height: | 0.54m |
| Width: | 1.0m |
| Length: | 1.0m |
| Fall Zone Area: | 16m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.35m |
| Width: | 3.4m |
| Length: | 4.89m |
| Fall Zone Area: | 54.51m2 |
| Free Height of Fall: | 0.59m |
| Height: | 2.35m |
| Width: | 3.4m |
| Length: | 4.89m |
| Fall Zone Area: | 54.51m2 |
| Free Height of Fall: | 0.59m |
| Height: | 4.57m |
| Width: | 3.43m |
| Length: | 6.78m |
| Fall Zone Area: | 55.16m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |
| Height: | 4.57m |
| Width: | 3.43m |
| Length: | 6.78m |
| Fall Zone Area: | 55.16m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |
| Height: | 1.4m |
| Width: | 1.55m |
| Length: | 2.85m |
| Fall Zone Area: | 26.61m2 |