| Height: | 0.9m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.5m |
| Fall Zone Area: | 42.12m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 0.9m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.5m |
| Fall Zone Area: | 42.12m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 1.4m |
| Width: | 1.55m |
| Length: | 2.85m |
| Fall Zone Area: | 26.61m2 |
| Height: | 1.10m |
| Width: | 2.57m |
| Length: | 2.76m |
| Height: | 4.82m |
| Width: | 4.23m |
| Length: | 5.28m |
| Fall Zone Area: | 64m2 |
| Free Height of Fall: | 1.84m |
| Height: | 4.82m |
| Width: | 4.23m |
| Length: | 5.28m |
| Fall Zone Area: | 64m2 |
| Free Height of Fall: | 1.84m |