| Height: | 2.35m |
| Width: | 3.4m |
| Length: | 4.89m |
| Fall Zone Area: | 54.51m2 |
| Free Height of Fall: | 0.59m |
| Height: | 2.35m |
| Width: | 3.4m |
| Length: | 4.89m |
| Fall Zone Area: | 54.51m2 |
| Free Height of Fall: | 0.59m |
| Height: | 1.4m |
| Width: | 1.55m |
| Length: | 2.85m |
| Fall Zone Area: | 26.61m2 |
| Height: | 4.82m |
| Width: | 4.23m |
| Length: | 5.28m |
| Fall Zone Area: | 64m2 |
| Free Height of Fall: | 1.84m |
| Height: | 4.82m |
| Width: | 4.23m |
| Length: | 5.28m |
| Fall Zone Area: | 64m2 |
| Free Height of Fall: | 1.84m |
| Height: | 1.33m |
| Width: | 1.13m |
| Length: | 2m |
| Fall Zone Area: | 20.65m2 |
| Free Height of Fall: | 0.69m |
| Height: | 1.33m |
| Width: | 1.13m |
| Length: | 2m |
| Fall Zone Area: | 20.65m2 |
| Free Height of Fall: | 0.69m |