| Height: | 1.15m |
| Width: | 0.34m |
| Length: | 1.4m |
| Fall Zone Area: | 30.25m2 |
| Free Height of Fall: | 0.5m |
| Height: | 2.44m |
| Width: | 3.24m |
| Length: | 6.23m |
| Fall Zone Area: | 50m2 |
| Free Height of Fall: | 2.0m |
| Height: | 2.44m |
| Width: | 3.24m |
| Length: | 6.23m |
| Fall Zone Area: | 50m2 |
| Free Height of Fall: | 2.0m |
| Height: | 1.4m |
| Width: | 1.55m |
| Length: | 2.85m |
| Fall Zone Area: | 26.61m2 |
| Height: | 4.48m |
| Width: | 2.7m |
| Length: | 7.55m |
| Fall Zone Area: | 60.24m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 4.48m |
| Width: | 2.7m |
| Length: | 7.55m |
| Fall Zone Area: | 60.24m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |