| Height: | 4.82m |
| Width: | 4.23m |
| Length: | 5.28m |
| Fall Zone Area: | 64m2 |
| Free Height of Fall: | 1.84m |
| Height: | 4.82m |
| Width: | 4.23m |
| Length: | 5.28m |
| Fall Zone Area: | 64m2 |
| Free Height of Fall: | 1.84m |
| Height: | 1.10m |
| Width: | 2.57m |
| Length: | 2.76m |
| Height: | 1.2m |
| Width: | 1.22m |
| Length: | 1.22m |
| Fall Zone Area: | 17.8m2 |
| Free Height of Fall: | 0.94m |
| Height: | 1.6m |
| Width: | 1.5m |
| Length: | 2.52m |
| Fall Zone Area: | 24.84m2 |
| Free Height of Fall: | 0.75m |