| Height: | 4.90m |
| Width: | 13.85m |
| Length: | 13.85m |
| Fall Zone Area: | 324.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.70m |
| Height: | 4.90m |
| Width: | 13.85m |
| Length: | 13.85m |
| Fall Zone Area: | 324.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.70m |
| Height: | 8.10m |
| Width: | 18.40m |
| Length: | 18.40m |
| Fall Zone Area: | 484.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.60m |
| Height: | 8.10m |
| Width: | 18.40m |
| Length: | 18.40m |
| Fall Zone Area: | 484.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.60m |
| Height: | 9.10m |
| Width: | 20.50m |
| Length: | 20.50m |
| Fall Zone Area: | 576.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.90m |
| Height: | 9.10m |
| Width: | 20.50m |
| Length: | 20.50m |
| Fall Zone Area: | 576.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.90m |