| Height: | 4.8m |
| Width: | 2.98m |
| Length: | 8.45m |
| Fall Zone Area: | 51.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.69m |
| Height: | 4.8m |
| Width: | 2.98m |
| Length: | 8.45m |
| Fall Zone Area: | 51.7m2 |
| Free Height of Fall: | 1.69m |
| Height: | 4.8m |
| Width: | 6.6m |
| Length: | 13.8m |
| Height: | 1.53m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 3.62m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 0.34m |
| Height: | 1.53m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 3.62m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 0.34m |