| Height: | 5.58m |
| Width: | 6.83m |
| Length: | 8.72m |
| Fall Zone Area: | 78.1m2 |
| Free Height of Fall: | 2.4m |
| Height: | 5.88m |
| Width: | 11.51m |
| Length: | 15.87m |
| Fall Zone Area: | 188.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.7m |
| Height: | 5.88m |
| Width: | 11.51m |
| Length: | 15.87m |
| Fall Zone Area: | 188.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.7m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 12.45m |
| Length: | 10.85m |
| Fall Zone Area: | 136.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
| Height: | 6.15m |
| Width: | 12.45m |
| Length: | 10.85m |
| Fall Zone Area: | 136.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.00m |
