| Height: | 1.23m |
| Width: | 6.25m |
| Length: | 13.28m |
| Fall Zone Area: | 115m2 |
| Free Height of Fall: | 1.23m |
| Height: | 1.23m |
| Width: | 6.25m |
| Length: | 13.28m |
| Fall Zone Area: | 115m2 |
| Free Height of Fall: | 1.23m |
| Height: | 3.2m |
| Width: | 10.07m |
| Length: | 7.03m |
| Fall Zone Area: | 85.20m2 |
| Free Height of Fall: | 2.07m |
| Height: | 3.37m |
| Width: | 5.74m |
| Length: | 2.81m |
| Fall Zone Area: | 37.6m2 |
| Free Height of Fall: | 1.45m |