| Height: | 2.10m |
| Width: | 8.65m |
| Length: | 11.15m |
| Fall Zone Area: | 10.8m2 |
| Free Height of Fall: | 2.10m |
| Height: | 2.10m |
| Width: | 8.65m |
| Length: | 11.15m |
| Fall Zone Area: | 10.8m2 |
| Free Height of Fall: | 2.10m |
| Height: | 318m |
| Width: | 774m |
| Length: | 508m |
| Fall Zone Area: | 73.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.80m |
| Height: | 3.37m |
| Width: | 5.74m |
| Length: | 2.81m |
| Fall Zone Area: | 37.6m2 |
| Free Height of Fall: | 1.45m |