| Height: | 1.6m |
| Width: | 1.5m |
| Length: | 2.52m |
| Fall Zone Area: | 24.84m2 |
| Free Height of Fall: | 0.75m |
| Height: | 1.25m |
| Width: | 1.09m |
| Length: | 1.12m |
| Fall Zone Area: | 16.85m2 |
| Height: | 2.14m |
| Width: | 4.24m |
| Length: | 2.67m |
| Fall Zone Area: | 41.44m2 |
| Free Height of Fall: | 0.87m |
| Height: | 2.14m |
| Width: | 4.24m |
| Length: | 2.67m |
| Fall Zone Area: | 41.44m2 |
| Free Height of Fall: | 0.87m |
| Height: | 0.54m |
| Width: | 1.0m |
| Length: | 1.0m |
| Fall Zone Area: | 16m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |