| Height: | 0.82m |
| Width: | 1.5m |
| Length: | 1.5m |
| Fall Zone Area: | 30.25m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 0.82m |
| Width: | 1.5m |
| Length: | 1.5m |
| Fall Zone Area: | 30.25m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 0.9m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.5m |
| Fall Zone Area: | 42.12m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 0.9m |
| Width: | 2.5m |
| Length: | 2.5m |
| Fall Zone Area: | 42.12m2 |
| Free Height of Fall: | 0.9m |
| Height: | 1.10m |
| Width: | 2.57m |
| Length: | 2.76m |
| Height: | 0.8m |
| Width: | 2.02m |
| Length: | 2.02m |
| Fall Zone Area: | 100m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 0.8m |
| Width: | 2.02m |
| Length: | 2.02m |
| Fall Zone Area: | 100m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
