| Height: | 3.75m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 5.1m |
| Height: | 4.57m |
| Width: | 3.43m |
| Length: | 6.78m |
| Fall Zone Area: | 55.16m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |
| Height: | 4.57m |
| Width: | 3.43m |
| Length: | 6.78m |
| Fall Zone Area: | 55.16m2 |
| Free Height of Fall: | 1.6m |
| Height: | 4.48m |
| Width: | 2.7m |
| Length: | 7.55m |
| Fall Zone Area: | 60.24m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |
| Height: | 4.48m |
| Width: | 2.7m |
| Length: | 7.55m |
| Fall Zone Area: | 60.24m2 |
| Free Height of Fall: | 2m |