| Height: | 1.32m |
| Width: | 1.28m |
| Length: | 2.84m |
| Fall Zone Area: | 23m2 |
| Free Height of Fall: | 1.32m |
| Height: | 1.32m |
| Width: | 1.28m |
| Length: | 2.84m |
| Fall Zone Area: | 23m2 |
| Free Height of Fall: | 1.32m |
| Height: | 0.88m |
| Width: | 2.03m |
| Length: | 2.87m |
| Fall Zone Area: | 28m2 |
| Free Height of Fall: | 0.80m |
| Height: | 0.88m |
| Width: | 2.03m |
| Length: | 2.87m |
| Fall Zone Area: | 28m2 |
| Free Height of Fall: | 0.80m |
| Height: | 0.85m |
| Width: | 0.32m |
| Length: | 0.87m |
| Fall Zone Area: | 7m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 6.79m |
| Fall Zone Area: | 38m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 6.79m |
| Fall Zone Area: | 38m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
